کیتی هاف

کیتی هاف

کیتی هاف شناگر رقابتی آمریکایی است که در روز سوم ژوئن ۱۹۸۹ متولد شده است و اکنون ۲۹ سال دارد. او دارنده مدال بازی های المپیک بوده و سابق بر این رکورددار جهان بود. گرچه او برای تخصص اش در رقابت های دویست متر و چهارصدمتر انفرادی شناخته می شود، اما همچنین در بسیاری از شاخه ها و رقابت های دیگر نیز سرآمد و ممتاز بود.

این رقابت ها شامل ۸۰۰ متر آزاد و ۲۰۰*۴ متر می باشند. کیتی هاف در کارنامه ی خود دارای یک مدال نقره و دو مدال برنز در بازی های المپیک ۲۰۰۸ پکن است.

کیتی هاف

کیتی هاف

نیز، در رقابت های قهرمانی جهان (LC)

موفق به کسب هفت مدال طلا شده است که سه مدال طلا در سال ۲۰۰۵ و در مونترئال، سه مدال طلا در سال ۲۰۰۷ و در ملبورن و یک مدال طلا در سال ۲۰۱۱ و در شانگهای به دست آمده اند. در رقابت های قهرمانی جهان (SC)، در سال ۲۰۱۰ و در دبی یک مدال طلا و دو مدال نقره، و در سال ۲۰۰۴ و در ایندیاناپولیس یک مدال نقره و یک مدال برنز در کارنامه ی این ورزشکار ثبت شد.

کیتی ۱۷۵ سانتی متر قد و ۶۴ کیلوگرم وزن دارد.

کیتی هاف در رقابت های پان پاسیفیک و در سال ۲۰۰۶ موفق به کسب پنج مدال شد که سه مدال طلا و دو مدال نقره بودند. نیز در سال ۲۰۱۰ یک مدال طلای دیگر هم در همین رقابت ها به دست آورده بود.

کیتی هاف در پالو آلتو کالیفرنیا به دنیا آمد.

او برای دنبال کردن ورزش شنا، چند سال در ویلیامزبرگ و ویرجینیا زندگی کرده است. مادر کیتی بین سال های ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۳ برای دانشگاه استنفورد بسکتبال بازی می کرد. پدر او، جان، یک فروشنده است. هم کیتی و هم برادر کوچک ترش کریستن در خانه درس خواندند و به مدرسه نرفتند.

هاف در سال ۲۰۱۵ با همسرش تاد اندرسون ازدواج کرد. این ورزشکار برای این که بتواند به خوبی برای بازی های المپیک ۲۰۰۸ آماده شود، یک سال دانشکده را رها کرده بود. کیتی هاف همواره مشوق کودکان بوده است زیرا دقیقا می داند داشتن آرزوهای بزرگ در سنین پایین، چه احساسی دارد.

او در یکی از مصاحبه های خود عنوان کرد زمانی که به گذشته نگاه می کند، حقیقتا از آنچه که انجام داده است راضی است و به آن افتخار می کند. در جای دیگر گفته است: به خودم گفتم هیچ راهی وجود ندارد که اجازه بدهم همه ی تمرین هایم هدر برود. زمان آن بود که از آن استفاده کنم و آماده بودم که پیشروی کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *