پارک آبی در شرق تهران

بی‌شک شرق تهران یکی از مناطق بزرگ تهران به شمار می‌آید که تعداد کثیری از جمعیت تهران را در خود جای داده است. ساکنان شرق تهران، افزون بر نیازهایی که در قالب بهداشت، سلامت و هر نوع نیاز دیگری از این دست که منجر به افزایش سلامت جسمانی می‌شود، نیاز به تفریحات ورزشی دارند که منجر به بهبود جسمانی و همچنین روانی می‌شود، استفاده از مجموعه‌های آبی و تفریحی است. یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تفریحی که در شرق تهران قرار دارد، مجموعه افق هلان است.    

این مجموعه به سبب وسعت و بزرگی بسیار از مزایا و امکانات گسترده‌ای برخوردار است که از این جمله می‌توان به دارا بودن پارکینگ اختصاصی اشاره داشت که باعث سهولت در مراجعه به این مجموعه می‌شود. اما افزون بر این گزینه، وجود امکاناتی نظیر رستوران و کافه باعث می‌شود تا شما مراجعه کننده عزیز خاطره‌ای خوش از حضور در مجموعه آبی افق هلان داشته باشید.    

افزون بر امکانات جانبی، همانند آن چه که ذکر شد، امکاناتی همانند سونای خشک، سونای بخار، سونای نمک، استخر به عمق ۲ تا ۴ متر، جکوزی و حمام آب سرد، حوضچه آب سرد و گرم باعث می‌شود تا بهترین امکانات برای استفاده در کنار هم فراهم شود. این امکانات تماماً جنبه پزشکی و ورزشی داشته و مراجعه کنندگان می‌توان از مزایای ورزشی آن بهره‌مند شوند تا نیروی جسمانی و سلامت فیزیکی خود را بهبود بخشیده و از جادوی ورزش‌های آبی لذت ببرند.   

اما امکانات افق هلان محدود به موارد مذکور نبوده و از دیگر مزایای این مجموعه قدرتمند و گسترده، پارک آبی گسترده و وسیع آن می‌باشد. در ساخت و طراحی این مجموعه از آخرین و به روزترین امکانات و وسایل‌های تفریحات آبی استفاده شده تا مجموعه‌ای نوین و جدید ساخته شود که با برخورداری از آخرین دستاوردهای ورزشی، سفری لذت‌بخش، تفریحی بی‌همتا و ورزشی یگانه برای شما فراهم شود.

مجموعه آبی که به نوعی تمامی امکانات یک استخر مدرن و پارک آبی را در خود جای داده،  انتخابی هوشمندانه برای ساکنان شرق تهران است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *