ماساژ تخصصی در مجموعه آبی افق هلان

ماساژ انواع مختلفی دارد که بنا بر هدف ماسور و ماساژگیرنده، شیوه‌ای متفاوت داشته و بر روی اندام‌های گوناگون و ویژه‌ای انجام خواهد شد. اما چیزی که در انجام ماساژ مشترک، احساس آرامش، رفع گرفتگی عضلات و اسپاسم، کاهش درد و تنش عضلات، رفع فشار عضلات و در نتیجه احساس آرامش روانی و جسمانی خواهد بود. عمومی‌ترین انجام می‌شود اهدافی همانند درمان افسردگی، رفع عضلات گره خورده، افزایش قدرت دفاعی، التیام دردهای جسمانی بدن، افزایش نشاط پوست ظاهری فرد، بهبود زخم‌های بدن و افزایش آرامش روانی انجام می‌شود.

وجود این مزایا در انجام این ورزش باعث شده تا بسیاری از افراد به گرفتن ان ترغیب شوند. در پی رفع این نیاز که از سوی افراد گوناگون در حال افزایش است، مجموعه‌های تخصصی در قالب مجموعه‌های ورزشی، مجموعه‌های تخصصی و استخرها اقدام به ارائه خدمات ماساژ و انواع آن کنند. اما از آنجایی که ارائه آن خدمتی تخصصی است، هر شخص و مجموعه قادر به ارائه صحیح آن نمی‌باشد. زیرا که ماسور دهنده باید شناخت دقیقی از عضلات، مهره‌های اندامی و استخوان‌بندی شخص داشته و علاوه بر دانش آناتومی فرد، تجربه بالایی در انجام ماساژ داشته باشد.

ماسور باید علاوه بر شناخت آناتومی فیزیکی انسان، تجربه‌ای وافری در زمینه ماساژ داشته باشد.

همان‌طور که گفته شد مجموعه‌های متعددی، در سطح تهران اقدام به ارائه خدمات ماساژ می‌کنند. اما در میان تمامی چنین مراکزی، انتخاب یک مجموعه که به صورت تخصصی قادر به ارائه خدمات ماساژ است، عملی مشکل است که باید با در نهایت دقت و وسواس انجام شود. زیرا که در صورت انجام اشتباه ماساژ، امکان گرفتگی عضلات و دردهای مفصلی و عضلانی نیز افزایش می‌یابد. یکی از خدمات تخصصی مجموعه آبی افق هلان، ماساژ و انواع ماساژ به صورت تخصصی است.

مسئولان افق هلان با استفاده از کادری تخصصی در ماساژ و ماسورهای متخصصی که دانش کاملی از اندام فیزیکی انسان و تجربه داشته، اقدام به راه‌اندازی و ارائه خدمات ماساژ کرده است. خدمتی برای مراجعه کنندگان عزیز به مجموعه افق هلان که پس از شنا و استفاده از ابزارهای تفریحی موجود در پارک آبی، با انجام ماساژ تجربه‌ای تکرار نشدنی را تجربه کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *