بهترین سونا و جکوزی در حکیمیه

بهترین سونا و جکوزی در حکیمیه مجموعه آبی افق هلان است. یکی از ورزش‌های آبی که آرامش را توأم با حفظ و حتی افزایش سلامت به ارمغان می‌آورد، استفاده مکرر و دوره‌ای از سونا و جکوزی است. یکی از تأثیرات سونا آن است که با قرار گرفتن انسان در سونا و گرم شدن بدن در آن، این گرما به قسمت‌های گوناگون بدن منتقل می‌یابد و این عامل خود به مرور باعث شل شدگی عضلات و از بین رفتن گرفتگی می‌شود.

یکی از بهترین سونا و جکوزی در مجموعه آبی افق هلان قرار دارد

اما افزون بر این گرم شدن تدریجی تمام بدن باعث می‌شود تا فرآیند تعریق در انسان افزایش یافته و در نتیجه آن، اعصاب و غدد انسان تحریک شده و باعث دفع سموم بدن از طریق منافذ پوست و ادرار می‌شود. از سویی دیگر استفاده مداوم و دوره‌ای از سونا باعث  تحریک و تهیج سلسله اعصاب و در نهایت با انقباض و انبساط بوجود آمده باعث نوعی ورزش عضلانی و جسمانی می‌شود.

افزون بر سونا، ورزش آبی دیگر که کاربرد کثیری دارد، جکوزی است. جکوزی به نوعی در زمره ماساژ‌های درمانی به شمار می‌آید. جکوزی عمدتاً برای رفع درد عضلات و همچنین مفاصل و استخوان‌ها کاربرد دارد. برای استفاده از جکوزی بهتری است تا درون حوضچه قرار گرفته و در مسیر فواره‌ها و ورود آب قرار گرفت.

سونا و جکوزی آرامش خاطر را به دو صورت روانی و جسمانی فراهم می‌آورد.

این عامل باعث می‌شود تا عضلات دچار استراحت شده و در نهایت باعث آرامش ذهنی و جسمی شود. بدین دلیل می‌توان اذعان داشت سونا و جکوزی دو ورزش آبی است که باعث حفظ و افزایش عضلات شده و در نتیجه آن احساس آرامش و تعلق خاطری بوجود می‌آید که افسون با قوای جسمانی، نیروی ذهنی و روانی را دچار آرامش خاطر می‌کند.
یکی از مجموعه‌های آبی در شرق تهران که در محدوده حکیمیه قرار دارد، مجموعه آبی افق هلان است. این مجموعه دارای بزرگ‌ترین، مجهزترین و بهداشتی‌ترین امکانات  آبی می‌باشد که در میان آن‌ها سونا و جکوزی نیز از امکانات و مزایای مجموعه آبی افق هلان به شمار می‌آید. برای مشاهده تصاویر این مجموعه به سایت اختصاصی افق هلان یعنی ofoghHelan مراجعه فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *