استخر سرپوشیده حکیمیه

استخر سرپوشیده حکیمیه افق هلان برترین مجموعه آبی این مجموعه است. امروزه ورزش به عنوان یکی از فعالیت‌های بشر به شمار می‌آید که نقش بسیاری در حفظ سلامت و افزایش ایمنی بدن در برابر انواع آسیب برعهده دارد. اما افزون بر موارد مذکور، ورزش خود باعث تقویت و افزایش روحیه شده و در نتیجه سرزندگی، تقویت روحیه و زندگی مملو از شادی و نشاط می‌شود. بدین دلیل ورزش از ابتدا دستخوش تغییرات بسیار و گستردگی کلان شده و در نتیجه آن رشته‌های ورزشی توسعه یافته و به گروه‌ها و اقسام گوناگونی تقسیم شده است.

برترین استخر سرپوشیده حکیمیه، مجموعه آبی افق هلان با امکانات و مزایای متعددی است که همانند آن وجود ندارد.

یکی از این ورزش‌ها شنا است. شنا به طور کلی ورزشی است که در سطح آبی با حرکات منظم و هدفمند دست‌ها و پاها انجام گرفته و به طور کل باعث انتقال فرد در آب می‌شود. این انتقال امروزه به سبب تحرک بسیار به یکی از ورزش‌های پرطرفدار در سطح جهان به شمار می‌آید. شنا یکی از ورزش‌های باستانی با قدمتی بسیار دیرینه به شمار می‌آید که در تمدن‌های یونان، آشور و روم باستان کاربرد داشته و نمونه‌های نخستین آن به قدمت مصر باستان و خط هیروگلیف باز می‌گردد.

با وجود قدمت بسیار و گذشت سال‌های مدیدی چیزی از رونق این ورزش باستانی کاسته نشده است. بدین دلیل این ورزش هم‌اکنون به عنوان یکی از ورزش‌های پرطرفدار به شمار می‌آید. از انجایی که شنا ورزشی آبی است، برای انجام این ورزش باید از محیط آبی بهره گرفته شود. لذا محیط اختصاصی انجام شنا در استخرها می‌باشد که بنابر نوع ورزش شنا و یا مسابقه شنا دارای ابعاد و یا عمق متفاوت می‌باشند.

استخر سرپوشیده، سونای بخار و خشک، پارک آبی و جکوزی بخشی از امکانات برترین مجموعه آب در شرق تهران است.

اما از آنجایی که شنا ورزش محبوبی در میان اقشار گوناگون به شمار می‌آید، این ورزش همانند بسیاری از ورزش‌ها در سطوح مختلف مبتدی تا حرفه‌ای انجام می‌شود. بدین دلیل است که در حال حاضر استخرهای سرپوشیده متعددی در سطح تهران وجود دارد. هر یک از این استخرها دارای امکانات و کیفیت‌های متفاوتی می‌باشند. اما یکی از برترین و بهترین مجموعه‌های موجود در تهران و بالخص حکیمیه مجموعه آبی افق هلان است. استخر سرپوشیده افق هلان بخشی از مزایای این مجموعه است که در کنار سایر مزایا به برترین مجموعه آبی تبدیل می‌شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *