استخر در حکیمیه

استخر و پارک آبی افق هلان، تنها پارک آبی واقع در شرق تهران است. این استخر در حکیمیه واقع شده است. ساکنین خوب شرق تهران در منطقه ی حکیمیه می توانند به راحتی از محیطی سالم، ایمن، جذاب و مفرح در استخر و پارک آبی افق هلان بهره مند شوند.

شما می توانید خاص ترین هیجان ها را در این مجموعه ی بی نظیر تجربه کنید و در حالی که اصول ایمنی را به طور کامل رعایت کرده اید، برای مدتی از دغدغه ها و دل مشغولی های روزانه ی خود فاصله بگیرید. افق هلان پدیده ای است مدرن که در نهایت زیبایی ساخته شده و هم اکنون پذیرای مراجعان فراوانی از سراسر تهران است.

خانواده هایی وجود دارند

که کلیه ی اعضای آن ها در افق هلان ثبت نام کرده اند و به قولی همگی هلانی شده اند. اگر برای دنبال کردن ورزش شنا یا سایر هیجانات آبی به دنبال استخر در حکیمیه هستید، استخر و پارک آبی افق هلان گزینه ی خوبی برای شما خواهد بود. طراحی های صورت گرفته در این استخر کاملا اصولی و استاندارد بوده و کادر مجرب و مربیان حرفه ای وجود دارند که می توانند شما را یاری کنند.

شما می توانید

پس از گذراندن دوره های مرتبط، مدرک معتبری از فدراسیون دریافت کنید. هرگز فکر خود را محدود نکنید. شما می توانید به چنان درجه ای از آمادگی در این استخر برسید که حتی برای مسابقات جهانی آماده شوید. همه چیز بستگی به خود شما دارد. در استخر و پارک آبی افق هلان، انواع رشته های ورزشی آبی قابل دنبال کردن هستند.

شما در ابتدا می توانید شرایط و علایق خود را به مسئولین مرتبط توضیح دهید و از آن ها مشاوره بگیرید. در واقع نوعی آزمون تعیین سطح از شما گرفته می شود و پس از مشاوره ی تخصصی شما می توانید درباره ی نوع و میزان فعالیت های ورزشی خود به تصمیم گیری روشن تری برسید.

استخر

در این مسیر شما از محیطی شاد و پر از نشاط، در کنار دوستان تان لذت خواهید برد. این مرکز آمادگی این را دارد که از کلیه ی گروه های سنی استقبال کند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. در کنار همه ی این ها، می توانید پس از ورزش از امکانات رفاهی موجود در این مجموعه استفاده کنید.

شما هم اکنون می توانید در وب سایت استخر و پارک آبی افق هلان و در قسمت ثبت نام و تمدید، فرم های مربوطه را تکمیل نمایید و به این خانواده ی بزرگ بپیوندید. هلانی باشید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *