استخر در حکیمیه

استخر امروزه طرفداران زیادی در سطح تهران و ایران دارد. این تفریح در حکیمیه نیز رواج دارد. حکیمیه یکی از مناطق بزرگ در شرق تهران است که براساس سامان‌بندی شهرداری این استان در منطقه ۴ قرار گرفته و در مجاورت این منطقه باغات لواسان، پارک لواسان و منطقه حفاظت شده سرخه حصار قرار دارد. در این منطقه دانشگاه امام حسین، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شمال، دانشگاه امام حسین (ع)، دانشگاه صنعت آب و برق، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه پیام نور واحد شرق، دانشکده هوافضا واقع شده است.

افزون بر مورد مذکور حکیمیه از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به جاده دماوند، از غرب به خیابان ۳۵ متری و خیابان شهید عباس‌پور و از شرق به اتوبان تلو و جاده لشکرک ختم می‌شود. از حکیمیه افزون بر خیابان‌های مذکور، دو اتوبان بزرگ تهران یعنی بابایی و شهید زین‌الدین از دسترسی‌های این منطقه به شمار می‌آید. از مزایای دیگر این منطقه وجود مترویی است که باعث تسهیل دسترسی به منطقه می‌شود.

وجود راه‌های ارتباطی متعدد، مراکز علمی، اداری و تجاری در منطقه حکیمیه باعث شده تا مناطق تفریحی و ورزشی متعددی جهت آسایش و سرگرمی ساکنان محترم منطقه راه‌اندازی شود. یکی از تفریحاتی که تمامی ساکنان منطقه حکیمیه می‌توانند از آن بهره توام با لذت ببرند، ورزش است. ورزش، رشته‌های گوناگون و متنوعی دارد که هر یک طرفداران و فعالان متنوعی دارد. یکی از این رشته‌های ورزشی، ورزش‌های آبی است.

از امکانات مجموعه آبی افق هلان، استخر، پارک آبی، سونا و جکوزی حرفه‌ای است.

نخستین لازمه برای شنا کردن و سایر ورزش‌های آبی، وجود استخری حرفه‌ای و مجهز در شرق تهران، برای ساکنین این منطقه فراهم باشد. یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین استخر در منطقه حکیمیه، مجموعه آبی افق هلان است. این مجموعه به دلایل متعددی از مزایا برخوردار است. نخستین و اصلی‌ترین مزیت این مرکز، وجود پارک آبی به عنوان بخشی مکمل از استخر است که باعث می‌شود تا شما ساکنین این منطقه افزون بر ورزش، همزمان تفریح آبی را تجربه کرده و زمینه سلامت و نشاط را توأمان فراهم کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *