استخر در تهران نو

استخر امروزه به عنوان یک تفریح و همین‌طور ورزش در میان تمامی شهرهای ایران همانند تهران رواج بسیاری یافته است. تهران، پایتخت ایران به شمار می‌آید که به دلیل گستردگی و وسعت جغرافیایی، به چهار جهت شمال، جنوب، شرقی و غربی قابل تقسیم است. هر یک از چهار جهت مذکور، به مناطق، نواحی، محله‌ها و سراهای گوناگون قابل تقسیم است. یکی از این محله‌ها که در تهران وجود داشته و قدمتی دیرینه در تهران دارد، تهران نو است.

براساس تقسیمات اعلام شده از سوی شهرداری استان تهران، این محله در منطقه ۱۳ شهرداری شهر تهران واقع شده است. این محله خود دارای خیابان‌ها، مراکز و نقاط گوناگون و متنوعی می‌باشد. این منطقه از شرق به کوی زینبیه، از غرب به قاسم آباد و محله‌های نیروی هوایی، از شمال به محله‌هایی همانند تهرانپارس، نارمک و خیابان دماوند و از جنوب به دوشان تپه و پیروزی منتهی می‌شود.

این منطقه دارای پنج میدان به نام‌های میدان آشتیانی، میدان اطلاعات، میدان چایچی، فلکه لوزی و میدان امامت (میدان وثوق) است. این منطقه دارای مراکز و نقاط مهم و استراتژیکی در سطح تهران است که از این جمله ستاد مشترک سپاه پاسداران، اداره مالیات و دارای کل شرق تهران، نگارخانه شرق، خانه فرهنگ حافظیه، خانه فرهنگ مهرآور، درمانگاه شرق، هنرستان سپاه تهران، هنرستان فنی نمونه پایگاه انقلاب اسلامی، کارخانه جوراب بافی، مجموعه استخر فرات، باشگاه ورزشی المپیک، سالن ورزشی فجر و دفتر مرکزی جمعیت اسلامی افغانستان می‌باشد.

برای لذت و تجربه یک مجموعه آبی مجهز، به افق هلان مراجعه کنید.

وجود مراکز و مناطق مذکور از یک سو، بُعد صنعتی و رونق اداری منطقه از سویی دیگر باعث شده تا تهران نو به یکی از نقاط پرجمعیت استان تهران تبدیل شود. این عامل باعث شده تا مراکز تفریحی و ورزشی متعددی در این منطقه و همجوار آن تأسیس و راه‌اندازی شود. یکی از موسسه‌های ورزشی نزدیک به تهران نو، استخر و پارک آبی افق هلان است. افق هلان با برخورداری از استخر، استخر آب سرد، پارک آبی مجهز، سونای بخار، سونای خشک و جکوزی آماده ارائه خدمات به شما ساکنان محترم منطقه تهران نو است. کافی است گوشی خود را برداشته و به سایت اختصاصی این مجموعه آبی یعنی  OfogheHelan.com مراجعه کنید تا از آدرس و ساعات آن مطلع شوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *