استخر آنلاین

امروزه استخر آنلاین بسیار رایج شده است. بدین معنی که استخرها برای توسعه و معرفی خود از سایت‌های اینترنتی استفاده می‌کنند که هم جنبه تبلیغاتی و هم اطلاع رسانی دارد. سال‌های اخیر مقارن با روزهایی می‌باشد که به عصر تکنولوژی و دوره رسانه شهرت یافته است. بدین دلیل بسیاری از مشاغل خود را با این زمان وقف داده و به کاربرد تکنولوژی‌های نوین و رسانه‌های جدید در مشاغل خود پرداخته‌اند. در حال حاضر این تکنولوژی‌ها عموماً با هدف توسعه کسب و کار، تبلیغات، اطلاع رسانی به مشتریان و افزایش آمار فروش به انجام می‌رسد. تکنولوژی‌های مرتبط با مشاغل و حرفه‌های گوناگون که جهت دستیابی به هدف‌های مذکور مورد استفاده قرار می‌گیرد، عبارت از سایت‌های اختصاصی، شبکه‌های اجتماعی مجازی و بیلبوردهای مجازی که در سایت‌های گوناگون و پر بازدید کننده راه‌اندازی می‌شود.

سایت اختصاصی افق هلان به آدرس ofoghehelan.com قابل دسترس است.

مجموعه آبی افق هلان در حکیمیه که ارائه دهنده خدمات امکانات آبی همانند استخر، سونای بخار، سونای خشک، حوضچه‎‌های سرد و گرم و ماساژ تخصصی است و پارک آبی مجهز به آخرین ابزارهای بازی و تفریح دارد، از معدود مجموعه‌های آبی است که خود را با تکنولوژی‌های مدرن تطبیق داده و اقدام به راه‌اندازی سایت تخصصی و شبکه‎‌های اجتماعی در دنیای مجازی کرده است. سایت اختصاصی مجموعه آبی افق هلان که از طریق آدرس ofoghehelan.com قابل دسترس و مشاهده است، از امکانات فوق‌العاده‌ای برخوردار است که به جرئت هیچ یک از مجموعه‌های آبی موجود در استان تهران و حتی کشور فاقد چنین امکاناتی نبوده و نیست.

از جمله این امکانات وجود مقالات متعدد آموزشی در زمینه ورزش‌های آبی، تفریحات آبی، معرفی مربیان و اساتید برجسته در ورزش‌های آبی، تاریخچه ورزش‌های گوناگون، پارک‌ها و مکانی‌های جذاب آبی در سطح ایران و جهان و شیوه‌های آب درمانی است. مقالات جذاب و گیرایی که باعث می‌شود بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی و مخاطبان عام، مطالعه و آشنایی بیش‌تری با این حرفه داشته باشند. در این سایت، بخشی با عنوان گالری تعبیه شده که باعث می‌شود، مخاطبان حتی پیش از مراجعه به این مجموعه وزین، آشنایی کامل با محیط و فضای افق هلان داشته باشند و آگاهانه به این مجموعه آبی مراجعه کنند. از دیگر امکانات رفاهی سایت افق هلان، امکان ثبت نام و تمدید عضویت در این مجموعه آبی است. این گزینه در سایت به اعضا سابق و جدید این مجموعه فاخر امکان می‌دهد تا بدون مراجعه حضوری عضویت خود را ثبت و یا تمدید کنند.

هدف مسئولان افق هلان، خاطره‌ای بی‌بدیل است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *